dodano: 2017-06-24 20:41:07 edycja: 2017-08-06 14:47:37 autor: 32 odsłon: 4550

Absolwenci Gimnazjum w roku szkolnym 2016 / 2017

Dzień zakończenia roku szkolnego dla uczniów klasy III Gimnazjum w Reptowie to dzień przełomowy w Ich życiu. Czas na zmiany, podejmowanie decyzji, czas dokonywania ważnych wyborów. Podczas uroczystości do auli szkolnej przybyli znamienici goście w osobach:

Pan Mirosław Przysiwek – Wójt Gminy Kobylanka,

Pani Lilianna Janeczek – zastępca wójta,

Pan Daniel Urbańczyk – Skarbnik

Pan Mariusz Ilnicki – Przewodniczący Rady Gminy,

Pani Grażyna Wiśniowska – dyrektor Szkoły Podstawowej w Kobylance

Ks. Paweł Ostrowski – Proboszcz Parafii Reptowo

Obecni również byli Rodzice absolwentów, oraz koleżanki i koledzy z młodszych klas.

Początek spotkania miał wyjątkowo uroczysty charakter. Nastąpiło przekazanie Sztandaru szkoły. Poczet w osobach: chorąży uczeń Michał Piatkowski oraz asysta: uczennice Julia Kędzierska i Maja Woźniak przekazali swoje obowiązki nowej asyście. W nowym składzie pocztu sztandarowego są: chorąży uczeń Robert Waszczeniuk oraz uczennice: Zuzanna Cierocka i Dominika Zengota.

Mijający rok szkolny to czas wytężonej nauki i pracy. Osoby, które wyróżniły się w sposób szczególny otrzymały Nagrodę Wójta Gminy Kobylanka. A są to:

Oliwia Chrostek ze Szkoły Podstawowej w Kobylance

Amelia Samsel ze Szkoły Podstawowej w Kunowie

Malwina Szczęsna ze Szkoły Podstawowej w Reptowie

Kleopatra Majewska z Gimnazjum Publicznego w Reptowie

Nagrodę specjalną za nienaganną postawę moralną, świadomość patriotyczną i narodową, uzyskał bardzo dobre wyniki w nauce  oraz popularyzował ideę skautingu otrzymał uczeń Michał Piątkowski.

Nagrodę Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w Reptowie za bardzo wysokie wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie otrzymała uczennica Aleksandra Zawieracz.

Nagrodę specjalną Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w Reptowie za stuprocentowy wynik na egzaminie gimnazjalnym z języka angielskiego otrzymała uczennica Kleopatra Majewska.

Rok pracy jest uwieńczeniem edukacyjnych dokonań. Siedmioro uczniów klasy III otrzymało świadectwa ukończenia gimnazjum z wyróżnieniem.  Są to:

Kleopatra Majewska

Aleksandra Zawieracz

Michał Piątkowski

Weronika Tulew

Oliwia Młodziejewska

Julia Kędzierska

Maja Woźniak

Gratulujemy również Rodzicom i dziękujemy za trud włożony w wychowanie swoich pociech.

Zaszczyt wpisania się do Złotej Księgi Zespołu Szkół Publicznych w Reptowie przypada uczniowi, który odznacza się wzorowym zachowaniem oraz wybitnymi osiągnięciami w edukacji. Wyróżnioną w tym roku szkolnym uczennicą została Kleopatra Majewska. Gratulujemy serdecznie.

Uczniowie otrzymali tego wieczoru wiele nagród i wyróżnień. Za godną pracę w Poczcie Sztandarowym, za aktywna pracę w Samorządzie Uczniowskim, za aktywny udział w programie „Czytamy razem”, za wspaniałe role i wiele wcieleń aktorskich podczas szkolnych przedstawień, za udział w konkursach, za reprezentowanie na wielu szczeblach.

Zebrani goście życzyli zgodnie naszym absolwentom wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów, powodzenia w ich realizacji.

24 czerwca 2017r. 06 sierpnia 2017r. 32 4550