To ważny dzień dla każdego ucznia i Jego rodziców. Licznie zgromadzeni goście z uśmiechem witali pierwszaków ze szkoły podstawowej i gimnazjum, którzy pod okiem wychowawczyń: Małgorzaty Wiernikowskiej – Flegel i Katarzyny Kacprzyk oraz pani Jolanty Marciniak i pana Marka Krawczyńskiego zaprezentowali część artystyczną.

Na uroczystości witaliśmy zacnych  gości:

• Pana Mirosława Przysiwka – Wójta Gminy Kobylanka.
  • Panią Liliannę Janeczek- zastępcę Wójta do Spraw Oświaty w Gminie Kobylanka.
  • Panią Zofię Dąbkowską- Sołtys wsi Reptowo.
  • Panią Wandę Kościelecką- Lisowską- Prezes OSP w Reptowie.
  • Panią Joannę Terebecką- prezes Spółdzielni „Miedwie”.
  • Przewodniczącego Rady Rodziców- pana Daniela Szczęsnego.

Uroczystego pasowania dokonał Pan Dyrektor Mariusz Dubojski.

Każdy żak otrzymał pamiątkowy Akt Pasowania. Uczniowie z klas  pierwszych zostali obdarowani upominkami od uczniów z klasy drugiej oraz zaproszonych gości.

Nowicjuszom w ciepłych słowach życzono samych sukcesów i jak najlepszych wyników w nauce.

Na zakończenie  nowo pasowani wspólnie zasadzili pamiątkowe drzewka i udali  się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

28 grudnia 2015r. 25 stycznia 2016r. 30 4215 Drukuj