Uczniowie klasy V gościli na lekcji pania pielęgniarkę. Spotkanie miało na celu propagowanie zdrowego stylu życia oraz przekonanie uczniów, że stan naszego zdrowia w dużej mierze zależy od nas samych. Pani pielęgniarka przeprowadziła pogadankę na temat potrzeby dbania o zdrowie swoje i innych.

zdrowe odżywianie nastolatka - ppt video online pobierz

W czasie spotkania dzieci dowiedziały się, w jaki sposób należy prawidłowo szczotkować zęby, jak należy się odżywiać aby być zdrowym, w jaki sposób zapobiegać infekcjom, jak dbać o higienę ciała, jakie znaczenie dla naszych organizmów ma ruch i uprawianie sportu.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Dzieci z zainteresowaniem słuchały pogadanki i zadawały pytania. Zdobyły wiele cennych informacji, które z pewnością wykorzystają w życiu codziennym. Serdecznie dziękujemy  za podzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami.

25 września 2020r. 25 września 2020r. 32 2102 Drukuj