Informujemy, że od dnia dzisiejszego, tj. od 14 stycznia 2019 r. 92% nauczycieli przebywa na zwolnieniu lekarskim. W związku z powyższym Dzieci będą objęte opieką świetlicową, jednak może zdarzyć się, że również ta opieka będzie utrudniona jeśli liczba uczniów przekroczy możliwości sprawowania opieki dozwolone przepisami ustawy.

Szanowni Państwo!

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi organizacji pracy szkoły od 14 stycznia br. informujemy:

1. Od poniedziałku, ze względu na braki kadrowe, nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno – wychowawcze.
  2. Uczniowie, którzy nie przyjdą do szkoły, nie będą mieli zaznaczonych nieusprawiedliwionych nieobecności.
  3. Dla grup uczniów, które przyjdą do szkoły, będziemy, w miarę możliwości, organizować zajęcia opiekuńcze. Uczniowie nie przynoszą książek, zeszytów, tylko piórnik, materiały do prac plastycznych, strój sportowy.
  4. Jak tylko sytuacja umożliwi przywrócenie zajęć dydaktyczno – wychowawczych powiadomimy o tym Państwa informacją za pomocą dziennika elektronicznego oraz na stronie internetowej szkoły.

Jednocześnie informuję, że w związku z zaistniałą sytuacją przesunięciu ulega termin wystawienia ocen śródrocznych z dnia 18 stycznia na dzień 24 stycznia 2019 roku.

14 stycznia 2019r. 15 stycznia 2019r. 30 2080 Drukuj