RADA RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W REPTOWIE OGŁASZA KONKURS DLA UCZNIÓW

pt.: „OZDOBA LUB STROIK ŚWIĄTECZNY"

TECHNIKI WYKONANIA

Prace wykonane techniką dowolną - wykonane z naturalnych materiałów, takich jak: orzechy, suszone owoce, szyszki, kora, sztuczne igliwie, ozdoby zrobione z bibuły, papieru, opłatka, nici, masy solnej, modeliny, słomy, siana, zboża, drewna, zasuszonych roślin, waty oraz elementów wykonanych samodzielnie (np. bombki). Mogą również pojawić się oryginalne stroiki w stylu awangardowym.

ZASADY  KONKURSU

Prace wykonane w III kategoriach wiekowych:

• klasy 0 –III szkoła podstawowa
  • klasy IV – VII szkoła podstawowa,

1. Każdą pracę należy podpisać, tj. podać : imię i nazwisko dziecka, klasę
  2. Organizator nie zwraca uczestnikom prac biorących udział w Konkursie. Prace będą sprzedawane podczas corocznego szkolnego kiermaszu świątecznego, który odbędzie się dnia 18.XII.2019r
  3. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi dnia 20 XII 2019 r., podczas Jasełek Szkolnych
  4. Lista laureatów będzie udostępniona na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Reptowie

NAGRODY

1. Spośród zgłoszonych do konkursu stroików, komisja wybierze prace, które zajmą I,II,III miejsce oraz jedno wyróżnienie w każdej kategorii wiekowej.

2. Laureaci konkursu otrzymują nagrody rzeczowe.

20 listopada 2019r. 18 grudnia 2019r. 32 3317 Drukuj