W dniu 20.11.2017r. w hali OSiR w Stargardzie rozegrano Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Dzieci. Reprezentacja naszej szkoły po zaciętej walce osiągnęła bardzo wysokie lokaty.

Chłopcy w składzie: Mateusz Szymełyniec, Krystian Góral, Szymon Kruczek zajęli II miejsce, a dziewczęta w składzie: Klara Grabowska i Julia Staniak zwyciężyły w całych zawodach! Dziewczynki będą reprezentowały szkołę, gminę i powiat w zawodach regionalnych. Szczęśliwi uczniowie przywieźli dyplomy i puchary ufundowane przez organizatorów - Młodzieżowy Ośrodek Sportu w Stargardzie za co serdecznie dziękujemy! Jesteśmy dumni z naszych sportowców!

22 listopada 2017r. 11 grudnia 2017r. 30 2624 Drukuj