Nasi młodzi aktorzy wcielili się w role Szewczyka i smoka, królewny i mrówki krakowianki, ślimak i Lajkonik też wystąpili obok pięknych krakowianek i dzielnych krakowiaków.

Uczniowie z klasy pierwszej pod okiem pani Małgorzaty Wiernikowskiej - Flegel przygotowali wspaniałe przedstawienie. Rzecz dzieje się w Krakowie, historia to niesamowita, o czym mówią i śpiewają aktorzy. Nie brak też tańców jak się patrzy. A wszyscy bohaterowie wspaniale przebrani, zaopatrzeni w rekwizyty i kostiumy. Przygotowania trwały długo a premierowy występ odbył się w Domu Seniora w Dolicach. Nasi uczniowie pięknie wystąpili a wspaniała publiczność nagrodziła występ wielkimi brawami. Serdecznie dziekujemy za miłe przyjęcie.

30 grudnia 2015r. 05 stycznia 2016r. 32 2248 Drukuj