Test trzecioklasisty dostarcza szkołom informacji o pracy uczniów w zakresie różnych kompetencji: czytania, pisania, wiedzy o języku, sprawności rachunkowej oraz praktycznych umiejętności w rozwiązywaniu zadań matematycznych. Wyniki sprawdzianu mogą również pomóc w analizie rozwoju kompetencji poszczególnych uczniów – po zestawieniu ich z wynikami sprawdzianu po szóstej klasie. Dzięki temu można przekonać się, czy potencjał ucznia został dobrze wykorzystany.

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do sprawdzianu  wczwartek, miny mieli wesołe ale zdradzili, ze troszkę nerwowo jest. Trzymamy kciuki za super wyniki.

16 kwietnia 2016r. 16 kwietnia 2016r. 32 3191 Drukuj