Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego szkoły podstawowej i gimnazjum Zespołu Szkół Publicznych w Reptowie w asyście Pocztu Sztandarowego odwiedzili groby bliskich naszej szkole osób. Uczniowie zapalili świece - symbol pamięci, bo w ich blasku łatwiej można uzmysłowić sobie, że nikt nie odchodzi zupełnie, a zmarli żyją w naszych uczuciach, wspomnieniach, w efektach swojego trudu, by zrozumieć, że Ci, którzy odeszli, są tak naprawdę wśród nas.

Obecność na cmentarzu wprowadziła wszystkich w nastrój zadumy, wiemy,  że tym, którzy odegrali w naszym życiu istotną rolę - nauczycielom, pedagogom, pracownikom szkoły, kolegom należy się pamięć. Za to, że kształtowali nie tylko nasze umysły, ale też charaktery, za to, że rozbudzali naszą wyobraźnię i ambicje, pokazywali jakimi drogami warto podążać - pozostali w naszej pamięci i w ten sposób możemy im podziękować.

30 października 2016r. 30 października 2016r. 32 3501 Drukuj