W styczniu 2016 r. nasza szkoła została wyróżniona w Ogólnopolskim Programie Wiarygodna Szkoła i tym samym dołączyła do rankingu najlepszych szkół.

Wyróżnienie to, szkoła otrzymała ze względu na osiągnięcie wysokich standardów edukacyjnych, ciekawą bazę oraz zapewnianie dzieciom bezpieczeństwa w szkole. Podstawowym kryterium było uzyskanie przez szkołę wysokiego miejsca wśród wszystkich Szkół w całym powiecie w oparciu o wyniki podsumowujące sprawdzian szóstoklasistów oraz egzamin gimnazjalny opracowane przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną oraz Instytut Badań Edukacyjnych. Uczestnictwo w Programie było jednoznaczne z nadaniem szkole Certyfikatu.

01 marca 2017r. 01 marca 2017r. 30 2380 Drukuj