Ogólnopolski turniej wiedzy pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”- eliminacje gminne.

W dniu 18.02.2016 r w Zespole Szkół Publicznych w Reptowie odbyły się eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Turnieju wiedzy Pożarniczej ,, Młodzież Zapobiega Pożarom”. Do turnieju przystąpiło 15 uczniów szkół z terenu naszej gminy. Uczniowie musieli odpowiedzieć na 20 pytań testowych w czasie 45 minut. Każdy uczeń biorący udział w eliminacjach mógł uzyskać maksymalnie20 punktów. Uczniowie którzy uzyskali największą ilość punktów awansowali do eliminacji powiatowych.

Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce 5 maja 2016 roku w naszej szkole. Gratulacje, dyplomy i atrakcyjne nagrody uczestnicy konkursu otrzymali z rąk Wójta Gminy pana Mirosława Przysiwka oraz Pana Zbigniewa Drohomireckiego .

• Kacper Wróbel – ZSP Reptowo ( kl. III  Gimnazjum),
  • Emilia Tomaszewicz – ZSP Reptowo  ( kl.VI Szkoła Podstawowa),
  • Dominik Ilnicki – SP Kunowo (kl. V).

W eliminacjach powiatowych, które odbyły się dnia 17.03.2016 r w Gimnazjum Publicznym w Dolicach wzięli udział: Kacper Wróbel – ZSP Reptowo – dyplom za uczestnictwo, Emilia Tomaszewicz – ZSP Reptowo – dyplom za uczestnictwo.

16 maja 2016r. 16 maja 2016r. 32 2677 Drukuj