10 września 2015 roku na boisku sportowym Orlik w Reptowie odbył się VI Turniej
Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska, w ramach którego rozegrano mecze piłki nożnej dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach wiekowych.

W turnieju udział wzięli uczniowie z  Zespołu Szkół Publicznych w Reptowie, ze Szkoły Podstawowej w Kobylance, Szkoły Podstawowej w Kunowie oraz gościnnie wystąpili uczniowie z Zespołu Szkół im. Juliana Tuwima ze Stargardu Szczecińskiego.

Turniej Orlika 2015

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Reptowie p. Mariusz Dubojski. Wszystkie mecze odbywały się w swoich kategoriach wiekowych systemem każda drużyna z każdą. Za organizację turniejów odpowiedzialny był Trener – Animator Boiska Orlik w Reptowie Ryszard Jarzyna.

Kategoria chłopcy młodsi roczniki 2004 – 2005:

Najlepszą drużyną chłopców młodszych okazała się drużyna SP Kunowo przed SP Kobylanka oraz trzecie miejsce ZSP Reptowo.  Najlepszym zawodnikiem turnieju został Hubert Nowak z SP Kobylanka, królem strzelców został Filip Wawrzyniak SP Kunowo zdobywca 4 goli, zaś najlepszym bramkarzem Mateusz Borkowski z ZSP Reptowo.

Składy drużyny zwycięskiej:

I miejsce -  SP Kunowo: Filip Wawrzyniak, Kacper Gryckiewicz, Paweł Maj, Oliwier Skalski, Urbanowicz Daniel, Hubert Różański, Danial Tuchorski, Korneliusz Janeczek, Dominik Ilnicki, Stanisław Czyż, Samuel Samsel.

Opiekun drużyny: p. Monika Błaszczeć.

Kategoria chłopcy starsi roczniki 2002 – 2003:

Najlepszą drużyną chłopców starszych okazała się ekipa gospodarzy turnieju z ZSP Reptowo I. II miejsce przypadło SP Kunowo, kolejne miejsca zajmowali SP Kobylanka oraz ZSP Reptowo II  i ZSS Stargard Szczec. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Czarek Wilk z ZSP Reptowo, królem strzelców turnieju został Patryk Wróblewski zdobywca 5 goli z ZSP Reptowo zaś najlepszym bramkarzem został Patryk Zawadzki z ZSS Stargard Szczec.

Składy drużyny zwycięskiej:

I miejsce – ZSP Reptowo I: Patryk Wróblewski, Tomek Drula, Marcin Mroczyński, Jarek Kosianowicz, Kacper Szubert, Dominik Siwiec, Cezary Wilk.

Opiekun drużyny p. Piotr Barełkowski.

Kategoria dziewcząt starszych roczniki 2002 – 2003 i młodsze:

Najlepszą drużyną turnieju w kategorii dziewcząt starszych zostały dziewczęta z SP Kobylanka I. Udział w turnieju wzięły 4 drużyny po dwie drużyny z SP Kobylanka oraz ZSP Reptowo. Najlepszą zawodniczką turnieju została Julia Terebecka z ZSP Reptowo I.   Królową strzelczyń została Klaudia Sałata z SP Kobylanka zaś najlepszą bramkarką została Natalia Klińska z SP Kobylanka.

Składy drużyny zwycięskiej:

I miejsce -  SP Kobylanka I: Natalia Klińska, Małgorzata Laban, Klaudia Sałata, Klaudia Stankiewicz, Zuzanna Postrzel, Gabriela Klimczak, Dominika Zengota.

Opiekun drużyny: p. Jacek Kulwiński.

Wszystkie szkoły biorące udział w VI Turnieju Orlika otrzymały pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe piłki nożne, każdy z uczestników i uczestniczek turnieju otrzymał medal, dyplom oraz specjalnie dedykowaną na ten turniej opaskę odblaskową. Wszyscy wyróżnieni otrzymali specjalne nagrody w postaci statuetek.

Jak każdy turniej również i nasz turniej w Reptowie oprócz pomocy głównie ze strony Urzędu Gminy Kobylanka nie odbyłby się bez pomocy tak zwanych sponsorów.

W imieniu organizatora turnieju chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania turnieju przede wszystkim Wójtowi Gminy Kobylanka p. Mirosławowi Przysiwkowi, p. Przemysławowi Grucy z ramienia Urzędu Gminy Kobylanka, Spółdzielni Socjalnej Kuchnia Miedwie za poczęstunek. Podziękowania należą się również klubowi sportowemu "Wicher" Reptowo, który jak co roku  ufundował uczestnikom turnieju nagrody rzeczowe, tym razem były to małe sportowe plecaki.

Organizator turnieju Ryszard Jarzyna chciałby również serdecznie podziękować opiekunom drużyn p. Monice Błaszczeć, p. Katarzynie Kasprzyk p. Jackowi Kulwińskiemu, p. Piotrowi Barełkowskiemu.

Sponsorzy turnieju:

Urząd Gminy Kobylanka, Wójt Gminy Kobylanka p. Mirosław Przysiwek