Każde dziecko przy pomocy foremki wykonał swoją czekoladkę. Następnie było rysowanie wzorów czekoladą i ozdabianie ich innymi rodzajami masy czekoladowej. Odbył się też konkurs na rozpoznawanie zapachu dodatków do czekolady. Po schłodzeniu czekoladowych wytworów dzieci samodzielnie je zapakowały do bardzo gustownych pudełek. Każdy otrzymał dyplom i swoje słodkości do domu.

Czekoladowy Autobus - to jedyny autobus w Polsce, w którym dzieci przenoszą sie w czekoladowy swiat. Powstal z myślą by odwiedzic każde dziecko, zarówno z wiekszych miast jak rownież  małych miejscowości. Doskonale wiemy jak wielkim kłopotem jest dowiezienie dzieci na zajęcia poza placówką. Autobus ma slużyć temu aby przekazać dzieciom wiedzę na temat jak odróżniać czekoladę zdrową od wyrobu czekoladopodobnego.

To wspanialy pomysł na zabawę, edukację oraz czekoladową integrację. Pozwalają one poznać historię czekolady, techniki jej przygotowania oraz wykorzystania.

18 listopada 2019r. 18 listopada 2019r. 32 2605 Drukuj