:)

1 września po długotrwałym okresie nauki zdalnej wszyscy uczniowie wrócili do stacjonarnych zajęć w szkołach.

Piękny, słoneczny dzień przywitał zebranych uczniów, rodziców i pracowników naszej szkoły. Rozpoczęlismy nowy rok szkolny uroczyście, pamiętając, że 1 września to również ważna data z kalendarza naszej historii. Uczniowie klasy VII przypomnieli nam o nich w krótkiej części artystycznej.

Przywitaliśmy brawami najmłodszych w naszym gronie i nowych kolegów i koleżanki w naszej szkole. Uczniowie spotkali sie z wychowawcami i omówili najważniejsze kwestie formalne.

Jednym słowem - zaczynamy :)
Wszystkim życzymy powodzenia w dążeniu do realizacji swoich zamierzen w tym roku szkolnym :). Uśmiechu, wytrwałości, cierpliwości, i nade wszystko zdrówka :)

01 września 2021r. 01 września 2021r. 32 1238 Drukuj