Egzamin ósmoklasisty 2019 rozpoczęty. W poniedziałek, 15 kwietnia uczniowie przystąpili egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, wtorek poświęcony był zmaganiom matematycznym a środa to egzamin z języków obcych. Zdawano język angielski i niemiecki.

Egzamin ósmoklasisty 2019 obejmował wiadomości i umiejętności określone ‎w podstawie programowej kształcenia w odniesieniu do wybranych przedmiotów ‎nauczanych w klasach I–VIII. Na   egzaminie  pojawił się m.in. fragment książki "Mały Książę", uczniowie mieli do wyboru napisanie opowiadania lub rozprawki.

Nasi uczniowie z dobrym nastawieniem, w eleganckich strojach zmierzyli się z trzema kolejnymi egzaminami. Czy były trudne.... ? warto spytać zainteresowanych. Mamy nadzieję, że czas oczekiwania na wyniki szybko minie. A więc pozostaje czekać ..... trzymamy kciuki za wszystkich zdających.

15 kwietnia 2019r. 17 kwietnia 2019r. 32 3584 Drukuj