W kwietniu obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi pod hasłem: „Dzień Ziemi jest każdego dnia!”

Znalezione obrazy dla zapytania dzień ziemi

W kwietniu obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi pod hasłem:

„Dzień Ziemi jest każdego dnia!”

Z tej okazji uczniowie klasy 6 wykonali plakaty promujące działania na rzecz otaczającego nas środowiska.

Grupa przyrodników z klasy 4 w składzie: Amelia Berent, Karolina Berent, Bartosz Bródka i Aurelia Złota, uczestniczyła w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym PANDA.

Celem konkursu było utrwalenie wiadomości i umiejętności w zakresie sposobów poznawania przyrody oraz ochrony roślin i zwierząt.

Grupa ekologów z klasy 5 wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczo-Ekologicznym. Podczas przygotowań do zawodów uczniowie poznawali i utrwalali  podstawowe zagadnienia dotyczące ekologii, funkcjonowania ekosystemów, zasad troski o środowisko oraz ochrony roślin  i zwierząt. Uczestnicy: Nadia Madsen, Ala Płauszewska, Amelia Karwel, Daria Więckowska, Emilka Tomaszewicz, Mateusz Burkowski, Mateusz Szymełyniec, Gracjan Skibiński, Oliwier Pająk. Uczniowie z klasy 1 szkoły podstawowej wraz z wychowawczynią p. Anną Kaszubską wyruszyli na poszukiwanie przyrody w najbliższej okolicy.

14 maja 2017r. 14 maja 2017r. 32 5296 Drukuj