przy

Szkole Podstawowej w Reptowie

JESTEŚMY NA FACEBOOKU :)

Chcemy być bliżej Was i na bieżąco informować o wszystkich działaniach, inicjatywach oraz wydarzeniach w naszej szkole. Dzięki śledzeniu naszego profilu:

✅ Będziecie na bieżąco z ważnymi informacjami

✅ Zyskacie możliwość współtworzenia szkolnych inicjatyw

✅ Otrzymacie wgląd w plany i działania Rady Rodziców

Nie przegapcie żadnych nowości – razem możemy więcej!

Rok szkolny 2024/2025

Szanowni Państwo,

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

Z przyjemnością przedstawiamy naszą Radę Rodziców!  To zespół zaangażowanych rodziców, którzy współpracują ze szkołą, aby wspierać rozwój i edukację naszych dzieci. Naszym celem jest stworzenie jak najlepszych warunków do nauki oraz organizowanie ciekawych wydarzeń i inicjatyw.

Rada Rodziców pełni kluczową rolę w:

✔️ Wspieraniu działalności edukacyjnej i wychowawczej szkoły

✔️ Organizowaniu wydarzeń i akcji szkolnych

✔️ Współpracy z nauczycielami, dyrekcją i samorządem uczniowskim

✔️ Reprezentowaniu głosu rodziców w ważnych sprawach dotyczących szkoły

Ważna informacja:

Likwidacja konta bankowego

Informujemy, że w związku z reorganizacją Rady Rodziców, dotychczasowe konto bankowe zostanie zlikwidowane. Wszelkie wpłaty i wsparcie będą teraz realizowane u przedstawicieli klas gotówkowo w celu zachowania anonimowości wpłat.

Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i sugestie!.  Wspólnie możemy tworzyć środowisko, w którym nasze dzieci będą mogły się rozwijać i odkrywać swoje pasje. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!.

rada.rodzicow@szkola.reptowo.pl

Wpłaty na Radę Rodziców są dla szkoły i jej uczniów ogromną pomocą. Pozwalają na podejmowanie wielu działań, które bez pomocy finansowej rodziców byłyby niemożliwe do zrealizowania.

Dobrowolna składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2024/2025 wynosi;

40 zł na jedno dziecko,
60 zł na dwoje i więcej dzieci,

Rada Rodziców:

• Stanowi reprezentację rodziców uczniów szkoły. Radę Rodziców stanowią tzw. „trójki klasowe”, które wybierane są przez ogół rodziców uczniów wszystkich klas.
  • Rada Rodziców może występować do rady pedagogicznej i dyrektora szkoły z wnioskami i opiniami dotyczącymi wszystkich spraw szkoły. Może wspierać działalność statutową szkoły gromadząc fundusze z dobrowolnych składek rodziców oraz innych źródeł.
  • Rada Rodziców uchwala regulamin swojej działalności, w którym między innymi zawarte są zasady wydatkowania funduszy.

PREZYDIUM RADY RODZICÓW 2024 / 2025

Przewodnicząca - Weronika Kłos

Zastępca - Aneta Jarosz

Skarbnik - Agata Synówka

CZŁONKOWIE RADY RODZICÓW:

Pani Agata Zakrzewska - klasa "0"

Pani Anna Grzywacz - klasa 1

Pani Natalia Kowalska - klasa 2

Pani Iryna Rudyk - Kowalska - klasa 3

Pani Weronika Kłos - klasa 4

Pani Aneta Jarosz - klasa 5

Pani Nina Gadomska - Niżnik - klasa 6

Pani Agata Synówka - klasa 7

• Góra Grosza - podarujmy dzieciom uśmiech !

04 marca 2018r. 5400 23
  • Konkurs "OZDOBA LUB STROIK ŚWIĄTECZNY"

18 listopada 2017r. 4858 1
  • Cyberbezpieczeństwo w szkołach

W związku z niepokojącymi doniesieniami dotyczącymi pojawiających się zagrożeń w internecie, Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska w liście skierowanym do środowiska oświatowego zwróciła się z prośbą o szczególne zwrócenie uwagi na kwestie bezpiecznego zachowania dzieci i młodzieży w internecie.

28 marca 2017r. 4693
  • 31 - 34 z 34 « 1 2