W dniu 2 października 2018 r. w ZSP w Reptowie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kobylanka. Mieliśmy przyjemność już po raz kolejny brać w nim udział. Po przywitaniu przybyłych gości odbyło się losowanie kolejności spotkań oraz przypomnienie regulaminu. Turniej Piłki Nożnej został rozegrany systemem „każdy z każdym”, a mecze trwały 2 x 15 minut. Dopisała pogoda, sportowy nastrój oraz nie zabrakło adrenaliny i pięknych akcji kończących się bramkami. Nagrody w turnieju oraz gratulacje drużyny i indywidualnie wyróżnieni, otrzymywali z rąk Pani Katarzyny Jaskulskiej (turystyka, sport i promocja gminy Kobylanka), Dyrektora Szkoły w Reptowie Mariusza Dubojskiego.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – SP Kobylanka
II miejsce – SP Kunowo
III miejsce – ZSP Reptowo
IV miejsce – SP Stargard

W turnieju prowadzona była klasyfikacja o tytuły najlepszego bramkarza oraz najlepszego piłkarza w polu. Zespoły otrzymały pamiątkowe puchary oraz piłki nożne. Wyróżnieni indywidualnie zawodnicy otrzymali statuetki. Strudzeni piłkarze otrzymali słodkości oraz wodę mineralną.

Równocześnie na hali sportowej rozgrywano towarzyskie mecze dziewcząt w piłce koszykowej. Rywalizacja zaciekła a nad całością czuwał pan Rober Szalewicz - Szalegiejew.

Wyrazy wdzięczności dla organizatorów oraz Pana Ryszarda Jarzyny za sprawnie i profesjonalnie poprowadzony turniej.

03 października 2018r. 07 października 2018r. 32 3003 Drukuj