Konkurs recytatorski w naszej świetlicy poprzedziły zajęcia związane z poznaniem zwyczajów różnych zwierząt. W efekcie uczniowie usystematyzowali swoje wiadomości na temat rodzajów zwierząt, brali udział w zabawach ruchowych oraz zajęciach plastyczno-technicznych. Pod kierunkiem nauczyciela przygotowali dekoracje (pokaz slajdów)

Konkurs odbył się 25.11.2016r. W skład komisji weszli: P. dyrektor M.Dubojski oraz P.M.Kaniewska. Uczniowie oceniani byli według ustalonej punktacji(załączone zdjęcie).Wykazali się dużą pomysłowością w przygotowaniu strojów. Komisja przyznała następujące miejsca:

I m-ce Zuzanna Knap kl.II  „Hipopotam”

II m-ce Mateusz Jurkiewicz kl.II  „Foka”

III m-ce Zuzanna Dygas kl.IV   „Tygrys”

Wyróżnienie: Natalia Głodała kl.III  „Lis”

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody(książki i kolorowanki). Byli bardzo dumni,że mogli wystąpić przed swoimi kolegami ,jury i rodzicami w świetlicy. W ten sposób uatrakcyjnili pobyt uczniów z klas 0-V w świetlicy.

Na zakończenie wszyscy uczniowie bawili się przy piosenkach na podstawie tekstów J.Brzechwy.

16 grudnia 2016r. 16 grudnia 2016r. 32 3402 Drukuj