Drodzy Rodzice,

o poniedziałku 18 stycznia rozpoczynamy stacjonarną naukę w klasach 0,1-3.

Wszyscy czekamy na dzieci.

Po tak  długim okresie izolacji, będzie to dla nas okres wielkiej radości.

Nasza szkoła będzie funkcjonowała zgodnie z wytycznymi MEiN, MZ i GiS, dlatego bardzo proszę o  wyrozumiałość i przestrzeganie następujących zasad:

1.Do szkoły może uczęszczać uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają w izolacji w warunkach domowych lub w izolacji.

2.Uczniowie mogą być przyprowadzani do szkoły i z niej odbierani przez opiekunów bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych. W drodze do i ze szkoły opiekunowie z dziećmi oraz uczniowie przestrzegają aktualnych przepisów prawa dotyczących zachowania w przestrzeni publicznej (m.in. stosowanie środków ochronnych: osłona ust i nosa).

3. Do przestrzeni wspólnej mogą Państwo wchodzić, jedynie w razie konieczności, zachowując zasady sanitarne.

4. Dziecko należy wyposażyć w indywidualną osłonę nosa i ust;

5. Uczeń nie powinien zabierać ze sobą niepotrzebnych przedmiotów (zabawek, kocyków itp.)

6. Należy uaktualnić z wychowawcą klasy  dane kontaktowe rodziców (zwłaszcza telefon komórkowy);

7. Dzieci mogą spożywać posiłki i napoje przyniesione z domu. Posiłki mogą być przynoszone w pojemnikach prywatnych i w nich spożywane.

8. Dzieci mogą również korzystać z oferty posiłków przygotowanych przez Spółdzielnie Socjalną "Miedwie";

9. Jeśli u dziecka wystąpią objawy infekcji dróg oddechowych, dziecko zostanie odizolowane a Państwo poproszeni o odebranie dziecka w trybie pilnym.

10 Świetlica szkolna bezie funkcjonowała w godzinach dotychczasowej pracy: 7:00-8:00, 11:30-17:00

Drodzy rodzice, pomimo restrykcji postaramy się sprawić, by nauka stanowiła dla dzieci radość i zabawę.

Z życzeniami zdrowia,

Tomasz Korczyński