14 października 2016 roku do grona społeczności uczniowskiej zostali oficjalnie przyjęci uczniowie klas pierwszych. Pierwszaki ze szkoły podstawowej i gimnazjum złożyli uroczyste przyrzeczenie i każdy został pasowany przez pana Mariusza Dubojskiego - Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w Reptowie. Wśród zaproszonych gości obecni byli: pan Mirosław Przysiwek - Wójt Gminy Kobylanka, Pani Anna Dygas, ks. Paweł Ostrowski, pani Anna Liśkiewicz.

Uczniowie otrzymali też upominki od pana Wójta, Rady Rodziców oraz kolegów ze starszych klas. Mieliśmy też okazję obejrzeć wspaniałą część artystyczną. Ważnym elementem uroczystości było posadzenie pamiątkowych drzewek przez każdą z klas. Dziękujemy też rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku dla swoich pociech. Pierwszakom gratulujemy i życzymy samych sukcesów w dalszej edukacji.

15 października 2016r. 15 października 2016r. 32 4004 Drukuj