W dniu 9.12.2016 r. o godzinie 11.00 w Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu:

na plakat „Polna Bioróżnorodność”

Na spotkanie przybyli laureaci, wyróżnieni w poszczególnych konkursach wraz z rodzicami i opiekunami Szkolnych Kół LOP. W czasie uroczystości wręczane były atrakcyjne nagrody sponsorowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, budżetu Gminy Kobylanka oraz z budżetu Powiatu Stargardzkiego.

Nasi uczniowie zdobyli nagrody w II kategorii wiekowej - szkoły podstawowe klasy I - III. A są to:

Anna Jońca - za zajęcie I miejsca

Tymoteusz Cieplucha i Wiktor Szwiec - za zajęcie II miejsca.

Wspólnie spędzony czas umilił nam występ przedszkolaków z grupy „Biedronki” wykład Pani Renaty Wiśniewskiej na temat działalności ekologicznej Przedszkola nr 3 „Pentliczek” w Szczeciniie. Pani Małgorzata Majewskiej z ZCDN-u przedstawiła sposoby przygotowania karty pracy na  temat oceny stanu środowiska przyrodniczego. Pani Marta Jaroszek-Małecka przedstawiła nam w jaki sposób robić doświadczenia i eksperymenty ekologiczne z młodzieżą.

05 stycznia 2017r. 05 stycznia 2017r. 32 3152 Drukuj