Uczniowie naszej szkoły mieli okazję spotkać się z prawdziwym mistrzem sportu. Odwiedziła nas pani Agnieszka Skrzypulec – reprezentantka Polski w żeglarstwie w klasie 470, uczestniczka Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012. Reprezentuje klub SEJK Pogoń Szczecin. Spotkanie było okazją do poznania trudnej drogi do osiągania sukcesu w sporcie. Pani Agnieszka przybliżyła nam tajniki tej niezwykle ciekawej dyscypliny sportu, opowiadała o zaletach i wadach bycia znanym sportowcem. Mogliśmy zobaczyć medale i pamiątki z dalekich podróży naszego gościa. Pani Agnieszka jest przemiłą, pogodną osobą, a zdjęcia pozostaną wspaniałą pamiątką tego spotkania.

09 listopada 2016r. 10 listopada 2016r. 32 3324 Drukuj