Nasze przedszkolaki wraz z wychowawczynią wzięły udział w V Festiwalu Przedszkolnej Piosenki Integrującej „Bursztynowa Nutka”. Wspaniale zaśpiewały piosenkę Dżungla i zatańczyły taniec „Czekolada”.

Podziwiały występy innych przedszkolaków, wzięły udział w poczęstunku i wesołej zabawie z animatorkami. Dzieci wróciły w doskonałych humorach ze statuetką nutki, dyplomami, upominkami od organizatora Przedszkola Nutka i Wójta Gminy Kobylanka. Dziękujemy za zaproszenie na ten wspaniały festiwal.

Oczekując na występy wybraliśmy się na spacer aby obejrzeć symbol naszej gminy - pomnik przyrody, lipę  „Wieniec Zgody”. Dzieci poznały historię związaną z tym miejscem.  Okazało się, że trzeba aż dwanaścioro dzieci aby objąć to pamiątkowe drzewo.

02 grudnia 2015r. 04 stycznia 2016r. 32 3755 Drukuj