18 grudnia, tuż przed świąteczną przerwą w naszej szkole spotkali się szóstoklasiści z Gminy Kobylanka. Bawili się i rywalizowali ze sobą w świątecznej atmosferze rozwiązując zadania z języka polskiego, angielskiego, a na koniec wykonali według własnych oryginalnych pomysłów świąteczną choinkę.

Zadanie mieli też do wykonania nauczyciele – musieli przyozdobić czapkę dla świętego Mikołaja. Wszystkie drużyny bardzo dobrze się spisały uzyskując niemalże porównywalną ilość punktów we wszystkich konkurencjach.

Pierwsze miejsce jury przyznało szóstoklasistom ze Szkoły Podstawowej w Kobylance.

Drugie miejsce zajęła szkoła Podstawowa z Kunowa  i jednocześnie szóstoklasiści ze Szkoły w Reptowie. Turniej i zadania konkursowe przygotowały: pani Eliza Skrzypiec i Anna Jarosz. Gratulujemy, zapraszamy do nas za rok.

31 grudnia 2015r. 01 stycznia 2016r. 32 3467 Drukuj