W dniu dzisiejszym w Urzędzie Gminy Kobylanka odbyła się bardzo ważna uroczystość dla gminnej edukacji. Dwie uczennice z klasy VIII naszej szkoły odebrały z rąk Pani Wójt Julity Pileckiej Nagrodę Wójta Gminy Kobylanka. Wyróżnienie to, przyznawane jest uczniom, którzy uzyskali bardzo wysokie wyniki w nauczaniu, są aktywni w życiu szkoły, mają osiągnięcia w konkursach z różnych dziedzin i na różnych szczeblach. Ponadto ich kandydatury zostały zaakceptowane przez grono pedagogiczne szkoły.

W tym roku tą zaszczytną nominację otrzymały: Zuzanna Dygas i Aurelia Złota.

Obie uczennice spełniły wszelkie wymogi formalne, wiele lat ciężko pracowały na swój imponujący dorobek.  Ich osiągnięcia i postawa przynoszą dobre imię naszej szkole. Gratulujemy serdecznie i życzymy Zuzannie i Aurelii wielu sukcesów w dalszej edukacji.

24 czerwca 2021r. 24 czerwca 2021r. 32 1418 Drukuj