Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie

Zespołu Szkół Publicznych w  Reptowie

pragną złożyć  serdeczne podziękowania

za życzliwość i wsparcie oraz zaangażowanie w życie szkoły,

jednocześnie życząc wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Pragniemy z tego miejsca serdecznie podziękować wszystkim Państwu, którzy mieli swój udział w odnowieniu hali gimnastycznej w naszej szkole.

Dziękujemy za pomoc, za ciężką pracę, za za całe dnie spędzane na rusztowaniu i za każdą wolną chwilę. Za pomoc w transporcie, za rady, za każdy grosik ofiarowany na ten cel i każdy materiał, który gdzieś w domu już nie był potrzebny a tu znalazł swoje przeznaczenie.

Dziękujemy za wsparcie, uśmiech, życzliwość, za dobre słowo każde, że warto, że to dla dzieci przecież, że jeszcze można coś zrobić naprawdę bezinteresownie.

Nie sposób wszystkiego spisać na liście, zestawić wszystkich dobrych uczynków i ich autorów. Nie każdy bowiem życzył sobie tego. Dlatego też pozwólcie Państwo,  że aby absolutnie nikogo w podziękowaniach nie pominąć okazujemy naszą ogromną wdzięczność jednym słowem  - Dziękujemy.

29 grudnia 2015r. 19 marca 2016r. 30 1843 Drukuj