SP Kobylanka – zwycięzcą II Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kobylanka!!!

26 września 2017 roku na kompleksie boisk Orlik w Reptowie odbył się II Turniej w piłce nożnej chłopców o Puchar Wójta Gminy Kobylanka. Zwycięską ekipą Turnieju została ponownie jak ubiegłym roku Szkoła Podstawowa z Kobylanki pod opieką p. Jacka Kulwińskiego.

W Turnieju udział wzięło ponad pięćdziesięcioro uczniów z Gminy Kobylanka, Turniej reprezentowały następujące drużyny Szkoła Podstawowa Reptowo, Szkoła Podstawowa  Kunowo, Szkoła Podstawowa Kobylanka. W Turnieju udział wzięły dwie drużyny spoza Gminy Kobylanka, jedną z nich była zaproszona jak co roku Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima  ze Stargardu oraz druga Szkoła Podstawowa nr 71 ze Szczecina. Uroczystego otwarcia Turnieju dokonał Dyrektor SP Reptowo p. Mariusz Dubojski. Wszystkie mecze odbywały się systemem każda drużyna z każdą. Za organizację Turnieju odpowiedzialny był Trener – Animator Boiska Orlik w Reptowie p. Ryszard Jarzyna.

Kolejność miejsc w Turnieju:

I miejsce - SP Kobylanka;

II – SP 71 Szczecin;

III – SP Kunowo,

IV – SP Stargard;

V – SP Reptowo

Najmłodszymi zawodnikami z każdej drużyny w Turnieju byli: SP Kobylanka – Hubert Nowak;   SP Reptowo – Cezary Szubert; SP 71 Szczecin – Adrian Władkowski; SP Kunowo – Kamil Ilnicki   i SP Stargard – Dominik Wasik.

Najlepszymi zawodnikami z każdej szkoły w Turnieju byli: SP Kobylanka – Kuba Jankowski;        SP Kunowo – Mateusz Wiczkowski; SP Reptowo – Maciej Jarzemski; SP 71 Szczecin – Franciszek Fursewicz; SP Stargard – Klaudiusz Kruczyński.

Wszyscy wyróżnieni zawodnicy w nagrodę otrzymali pamiątkowe medale za najmłodszych uczestników Turnieju oraz małe pucharo-statuetki za najlepszych zawodników Turnieju.

Wyniki:

SP 71 Szczecin – SP Kunowo (4:3)

SP Stargard – SP Reptowo (1:0)

SP Kobylanka – SP Kunowo (3:0)

SP 71 Szczecin – SP Stargard (3:2)

SP Kobylanka – SP Reptowo (3:2)

SP Kunowo – SP Stargard (4:0)

SP 71 Szczecin – SP Reptowo (1:0)

SP Kobylanka – SP Stargard (4:3)

SP Reptowo – SP Kunowo (2:4)

SP Kobylanka – SP 71 Szczecin (2:2)

Składy drużyn:

I miejsce – SP Kobylanka : Nowak Hubert, Jankowski Kuba, Kozłowski Adam, Cybulski Kacper, Gajewski Tomasz, Wolański Kamil, Szyłejko Kuba, Sadko Marcel, Baldliński Mateusz, Filipowski Maciek. Opiekun drużyny: p. Jacek Kulwiński.

II miejsce – SP 71 Szczecin : Kesz Piotr, Kmiecik Karol, Kobyliński Patryk, Aksamit Eliasz, Fursewicz Franciszek, Żukowski Oskar, Maj Mateusz.

III miejsce -  SP Kunowo : Filip Wawrzyniak, Mateusz Wiczkowski, Kacper Gryckiewicz, Oliwier Skalski, Maj Paweł, Ilnicki Kamil, Wrzeszcz Krzysztof, Poręba Jakub, Więckowski Kacper, Dudka Zbyszek, Anuszkiewicz Jan, Adamczyk Nikodem. Opiekun drużyny: p. Monika Błaszsczeć.

IV miejsce SP Stargard : Wasik Dominik, Rakowiecki Oskar, Pasierbiewicz Jakub, Kownacki Jakub, Filter Janusz, Patecki Dawid, Sławiński Mateusz, Kruczyński Klaudiusz. Opiekunowie drużyny – p. Eliza Ufnowska oraz p. Ryszard Jarzyna.

V miejsce – SP Reptowo : Szymełyniec Mateusz, Strama Jakub, Podgórski Kacper, Urbankowski Dariusz, Góral Krystian, Czarek Szubert, Kruczek Szymon, Jarzembski Maciej, Janeczek Kornel, Matusiak Jakub. Opiekunowie drużyny – p. Marzena Flegel oraz p. Piotr Barełkowski.

Wszystkie szkoły biorące udział w II Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kobylanka otrzymały pamiątkowe puchary, każdy z uczestników Turnieju otrzymał medal. Wszyscy wyróżnieni otrzymali specjalne nagrody w postaci statuetek oraz słodyczy i napojów ufundowanych przez Gminny Klub Sportowy „Zjednoczeni” Kobylanka. Medale, statuetki oraz puchary wręczał Wójt Gminy Kobylanka p. Mirosław Przysiwek.

W imieniu organizatora chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Turnieju przede wszystkim klubowi „Zjednoczeni” Kobylanka, którzy ufundowali wszystkie medale, statuetki, puchary oraz słodycze i napoje. Urzędowi Gminy Kobylanka za sprawną organizację dowozu dzieci na Turniej oraz odwozu dzieci do szkół po Turnieju. Organizator Turnieju     p. Ryszard Jarzyna chciałby również serdecznie podziękować opiekunom drużyn p. Elizie Ufnowskiej, p. Monice Błaszczeć, p. Marzenie Flegel, p. Jackowi Kulwińskiemu oraz p. Piotrowi Barełkowskiemu za pomoc przy organizacji samego Turnieju.

Wszystkim drużynom należą się gratulacje za udział w Turnieju i należy życzyć powodzenia w kolejnych zawodach sportowych!!!

Opracował: Ryszard Jarzyna

02 października 2017r. 11 października 2017r. 32 4127 Drukuj