Zakończenie roku szkolnego to szczególnie ważny dzien w kalendarzu pracy szkoły. W radosnym nastroju w ten bardzo gorący dzień zebraliśmy sie w auli szkoły. Swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele Rady Rodziców w osobach p. Anny Dygas oraz p. Daniela Szczęsnego. Obecny był też ks. Paweł Ostrowski oraz licznie zgromadzeni rodzice naszych uczniów. Pan Mariusz Dubojski - dyrektor szkoły podsumował rok pracy oraz w towarzystwie wychowawców klas wręczył świadectwa i nagrody wyróżniającym się uczniom.

Uczniowie klasy VI oraz członkowie Samorządu Uczniowskiego przedstawili część artystyczną. Pan Dyrektor życzył wszystkim udanych wakacji, nastepnie uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami klas do swoich sal.

24 czerwca 2016r. 25 czerwca 2016r. 32 3171 Drukuj