23 czerwca 2016 roku swoją edukację w naszym gimnazjum ukończyli uczniowie III klasy. To kolejny ważny etap w ich życiu, od września bowiem przekroczą progi wybranych szkół średnich. Dla wielu z nich to koniec wieloletniej nauki w szkole w Reptowie, tu bowiem zaczynali edukację od oddziału przedszkolnego, kolejne lata w szkole podstawowej i następnie w gimnazjum. Na uroczystości zakończenia ich nauki obecni byli goście w osobach:

• Pan Mirosław Przysiwek - Wójt Gminy Kobylanka
  • Pani Lilianna Janeczek - Zastępca Wójta Gminy Kobylanka
  • Pani Grażyna Wiśniowska – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kobylance
  • Pan Mariusz Nosal – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kunowie
  • Pani Anna Dygas i Pan Daniel Szczęsny – przedstawiciele Rady Rodziców
  • Pan Józef Lisowski – przedstawiciel Ochotniczej Straży Pożarnej w Reptowie

Na uroczystości obecni byli Rodzice naszych absolwentów oraz koledzy i koleżanki z klasy II gimnazjum. Gości przywitał Pan Mariusz Dubojski – Dyrektor szkoły.

Troje uczniów z klasy III otrzymało z rąk dyrektora świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za uzyskane wyniki w nauce. Należą do nich:

• Anastazja Stańczyk,
  • Dawid Kimon
  • Kacper Wróbel.

Uczniowie otrzymali również nagrody i dyplomy za osiągnięcia sportowe, pracę w Samorządzie Uczniowskim, udział w projekcie „Czytamy razem” oraz za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych.

Podczas tej uroczystości wyróżnieni uczniowie odebrali z rąk Pana Mirosława Przysiwka i Pani Lilianny Janeczek nagrody Wójta Gminy Kobylanka za wysokie osiągnięcia edukacyjne w bieżącym roku szkolnym. Nagrody otrzymali:

• Zuzanna Cierocka  - uczennica Szkoły Podstawowej w Kobylance
  • Nelly Czajka – uczennica Rożek ze Szkoły Podstawowej w Kunowie
  • Julia Terebecka - uczennica Szkoły Podstawowej w Reptowie
  • Dawid Kimon - uczeń Gimnazjum Publicznego w Reptowie

Absolwenci przekazali na ręce Pana Dyrektora pamiątkowe tablo a na zakończenie tej wzruszającej uroczystości uczniowie zaprezentowali część artystyczną. Gratulujemy naszym absolwentom znakomitych wyników na Egzaminie Gimnazjalnym i życzymy powodzenia w dalszej edukacji.

24 czerwca 2016r. 06 lipca 2016r. 32 3746 Drukuj