loading...

 

W dniu 16 marca 2018 r. w sali gimnastycznej szkoły w Reptowie odbył się Gminny Wiosenny Turniej Piłki Nożnej. W turnieju brały udział reprezentacje ze szkół w Kobylance, Kunowie i oczywiście gospodarze, czyli Reptowo.

Turniej otworzył uroczyście Dyrektor SP Reptowo Pan Mariusz Dubojski oraz przedstawiciel "Zjednoczonych" Pan Andrzej Suchta. Sędziował Pan Robert Szalewicz. Turniej był bardzo emocjonujący. Drużyny walczyły zażarcie o piekny puchar i statuetki ufundowane przez Klub Sportowy "Zjednoczeni" Kobylanka.

Szczególne podziekowania kierujemy do Panów Zbigniewa Sznycera, Andrzeja Suchty i Roberta Kutyło za pomoc w organizacji radosnego przedsięwzięcia. Zwycięzcą okazała się reprezentacja szkoły w Reptowie, ale dopiero po policzeniu stosunku bramek. Przy okazji sportowej rywalizacji mecz w koszykówke rozegrały dziewczynki. W sparingu zwycięstwo nad szkołą w Kobylance odniosły uczennice z Reptowa. Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielo za sympatyczną i sportową aurę. Jest nadzieja, że wiosna w końcu przyjdzie, czego sobie i Państwu życzę - Marzena Flegel


24 marca 2018r. 24 marca 2018r. 32 1339 Drukuj

Bądź na bieżąco

Telefon:

  • tel. / fax (91) 561 - 09 - 12

Adres:

Szkoła Podstawowa w Reptowie
Reptowo 96 A
73 - 108 Kobylanka
w. zachodniopomorskie

2015 - 2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne

do góry