loading...

Powitaliśmy serdecznie przybyłych na  uroczystość gości: Pana Dyrektora Mariusza Dubojskiego,  Proboszcza Parafii w Reptowie Księdza Pawła Ostrowskiego, rodziców,  nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły i oczywiście  przybyłych uczniów.

 

Na wstępie uroczystości zabrali głos zebrani goście. Następnie nastąpiło z rąk Dyrektora szkoły  wręczenie nagród uczniom,  którzy uzyskali 100% frekwencję w mijającym roku szkolnym. Są to następujący uczniowie:   Klasa I - Jakub Szustak, kl II - Mateusz Jurkiewicz, Kl III - Patryk Ostojak, Kl IV - Aurelia Złoty, Kl V – Oliwier Pająk, Kl VI – Jakub Matusiak, Kl Ib gimnazjum – Radosław Łobodziński, KL II gimnazjum – Hubert Ostojak i Paweł Suchta.

 

Uczniowie klas od "0" do III wystapili kolejno na scenie aby odebrać z rąk wychowawcy i Dyrektora świadectwa i upominki. 

 

Uczniowie kolejnych klas, wyróżniający się wysokimi wynikami w nauce oraz bardzo dobrym i wzorowym sprawowaniem również otrzymali swoje swiadectwa i nagrody na scenie. Należą się wielkie gratulacje za osiągane wyniki w mijajacym roku szkolnym. 

 

Uczniowie, którzy osiagnęli średnią ocen conajmniej 5:0 otrzymali Nagrodę Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w Reptowie.

 

Jak co roku wyróżniono dwoje uczniów nagrodą "Imienia Ignasia". To specjalne wyróżnienie uznaniowe dla uczniów szczególnie lubianych, sympatycznych, koleżeńskich. Nagrodę otrzymały: Natalia Głodała z klasy III oraz Aleksandra Sznycer z klasy VI.

 

Swoje nagrody wręczali również: opiekunowie SU, opiekun biblioteki, zniowie opiekun akcji wolontariackiej. 


25 czerwca 2017r. 06 sierpnia 2017r. 32 1791 Drukuj

Bądź na bieżąco

Telefon:

  • tel. / fax (91) 561 - 09 - 12

Adres:

Szkoła Podstawowa w Reptowie
Reptowo 96 A
73 - 108 Kobylanka
w. zachodniopomorskie

2015 - 2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne

do góry