RADA RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W REPTOWIE OGŁASZA KONKURS DLA UCZNIÓW

pt.: „OZDOBA LUB STROIK ŚWIĄTECZNY"

TECHNIKI WYKONANIA

Prace wykonane techniką dowolną - wykonane z naturalnych materiałów, takich jak: orzechy, suszone owoce, szyszki, kora, sztuczne igliwie, ozdoby zrobione z bibuły, papieru, opłatka, nici, masy solnej, modeliny, słomy, siana, zboża, drewna, zasuszonych roślin, waty oraz elementów wykonanych samodzielnie (np. bombki). Mogą również pojawić się oryginalne stroiki w stylu awangardowym.

ZASADY  KONKURSU

Prace wykonane w III kategoriach wiekowych:

klasy 0 –III szkoła podstawowa

klasy IV – VII szkoła podstawowa,

klasa VIII i klasy gimnazjalne

1. Każdą pracę należy podpisać, tj. podać : imię i nazwisko dziecka, klasę
  2. Prace  należy dostarczyć najpóźniej do dnia 17 XII 2018 roku do sali nr 10
  3. Organizator nie zwraca uczestnikom prac biorących udział w Konkursie. Prace będą sprzedawane podczas corocznego szkolnego kiermaszu świątecznego, który odbędzie się dnia 19.12.2018r.
  4. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi podczas Jasełek Szkolnych
  5. Lista laureatów będzie udostępniona na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Reptowie Spośród zgłoszonych do konkursu stroików, komisja wybierze prace, które zajmą I,II,III miejsce oraz jedno wyróżnienie w każdej kategorii wiekowej.
  6. Laureaci konkursu otrzymują nagrody rzeczowe.

miesiąc temu miesiąc temu 32 164 Drukuj