27 stycznia 2017r. w ramach całorocznej akcji „Czytanie łączy pokolenia” gościliśmy w bibliotece szkolnej mamę Marianki z klasy trzeciej, która czytała dzieciom pełną zabawnych opowiadań książkę duetu Gosciny-Sempe „Przygody Mikołajka” Uczniowie klasy drugiej i trzeciej przenieśli się w świat przygód Mikołajka i jego szkolnych kolegów Alcasta, który ciągle je, Gotfryda, który ciągle ma nowe zabawki i Euzebiusza, który lubi dawać chłopakom w nos. Bohaterowie książki nie wiedzieć czemu zawsze przysparzają swoim opiekunom kłopotu mimo, że za każdym razem chcą jak najlepiej. Podczas spotkania było dużo śmiechu, wymiany spostrzeżeń i ciepła rodzinna atmosfera.

Serdecznie dziękujemy mamie Marianki i zapraszamy do wspólnego czytania wszystkie osoby, które zechciałyby przenieść naszych czytelników w magiczny świat książek.

05 lutego 2017r. 05 lutego 2017r. 32 2787 Drukuj