To był nietypowy Dzień Chłopaka. Niczego nieświadomi uczniowie klasy VI zostali zwerbowani do jednostki specjalnej. Pod nadzorem umundurowanych i uzbrojonych opiekunów odbyli szkolenie na przyszkolnym boisku. Była musztra, strzelanie z różnego rodzaju broni, czołganie się, maskujący tunel do przejścia i sztafeta - ale taka zupełnie nietypowa. Była też rakietnica i kurtyna dymna. Wszystko pod specjalnym nadzorem i szczególnym naciskiem na bezpieczną zabawę. Cała zabawa odbyła się dzięki członkom Samodzielnej Drużyny Rozpoznawczo - Zwiadowczej "Ares" ze Szczecina. Serdecznie dziekujemy za profesjonalne przygotowanie tego spotkania. Stawiamy na aktywne i oryginalne zajęcia dla naszych uczniów i mam nadzieję, że ten dzień szóstaki będą długo i mile wspominać.

30 września 2016r. 30 września 2016r. 32 2310 Drukuj