Co można wyczarować z owoców i warzyw? Otóż bardzo wiele przesmacznych kompozycji. Uczniowie klasy V mieli okazję wykazać swoje umiejętności w tej dziedzinie. Cuda potrafią stworzyć, gruszkowo - winogronowe jeże, myszki z warzywnymi uszkami, i niby zwyczają sałatkę owocową ale jak podaną.... !!! Sami zobaczcie.

Wielka pochwała dla dzieciaków, za organizację pracy, wielkie zaanżazowanie, zacięcie  w walce z czasem. Na przygotowanie prezentowanych kompozycji mieli tylko 45 minut. Wyczarowali piękny stół i plakat konkursowy.  I jeszcze jedno - kolejny raz pokazali, że jeśli chodzi o zajęcia kulinarne nie mają sobie równych.

Okazją do dzisiejszego "kucharzenia" był udział w  obchodach Światowego Dnia Zdrowia. Gościliśmy w Szkole Podstawowej w Kunowie. Dziękujemy za zaproszenie i możliwość zabawy i rywalizacji  z uczniami ze szkół terenu Gminy Kobylanka.

08 kwietnia 2016r. 14 kwietnia 2016r. 32 3982 Drukuj