Uroczyste spotkanie uczniów i wszystkich pracowników szkoły w ostatnim dniu przed świętami miało jak zawsze specyficzny charakter.

Uczniowie gimnazjum pod kierunkiem pani Jolanty Marciniak i pani Marzanny Flegel przedstawili inscenizację nawiązującą do świąt Bożego Narodzenia. Anioły i diabły, królowie i pasterze, Dzieciątko z rodzicami. To bohaterowie wszystkim znani. Całość wzbogaciły piękne kolędy zaśpiewane przez uczniów szkolnego zespołu wokalnego.

Z wielką przyjemnością wszyscy włączyli sie do śpiewu.Jak najlepszych świąt życzyli wszystkim pan dyrektor Mariusz Dubojski i ks. Paweł Ostrowski. Nastepnie uczniowie udali się na spotkania w klasach.Tam, z wychowawcami był czas na złożenie życzeń i przygotowany dzięki pomocy rodziców poczęstunek.

26 grudnia 2016r. 03 stycznia 2017r. 32 4447 Drukuj