loading...

Mikołajki to nie tylko dzień, w którym otrzymuje się prezenty. To także czas organizowania zabaw związanych z mikołajkową tradycją. Także sportowych, a właśnie taką wspaniałą przygodą z halową piłką nożną w roli głównej był 8 grudnia 2017 r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Kunowie im. Jana Brzechwy.

W turnieju wzięło udział 5 drużyn (z klas I–III oraz IV–VI) ze szkół gminy Kobylanka. Każda liczyła maksymalnie 5 osób. Zawody odbywały się według przepisów obowiązujących w halowej piłce nożnej. Nad przebiegiem wszystkich meczów czuwała trójka sędziowska z Klubu Sportowego „ZNICZ NIEDZWIEDZ”.

Nagrodami w turnieju były: puchary i dyplomy za I, II i III miejsce, statuetki dla najlepszego zawodnika, dla najlepszego strzelca i statuetka dla najlepszego bramkarza, dla wszystkich uczestników pamiątkowe medale oraz słodki poczęstunek. Każda z drużyn otrzymała piłkę do gry od „Klubu Sportowego Znicz Niedźwiedź”. Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym i po zaciętych meczach wyniki były następujące: zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju została drużyna SP Kunowo, II miejsce SP Kobylanka oraz III miejsce ZSP Reptowo.


14 grudnia 2017r. 20 stycznia 32 987 Drukuj

Bądź na bieżąco

Telefon:

  • tel. / fax (91) 561 - 09 - 12

Adres:

Szkoła Podstawowa w Reptowie
Reptowo 96 A
73 - 108 Kobylanka
w. zachodniopomorskie

2015 - 2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne

do góry