loading...

 

Tak się bawią uczniowie w naszej szkole !. 21 marca to dla wielu Dzień Wagarowicza, ale nie u nas. W naszej szkole nie uciekamy z lekcji a wolimy wspólną zabawę.

Plan był prosty: dobry humor, organizacja, rywalizacja i wspólna zabawa. Pogoda sprawiła się sama - dzięki temu mogliśmy poszaleć na placu zabaw i przekąsić kiełbaskę przy ognisku. Ogrom pracy i wielkie podziękowania dla naszych uczniów. Członkowie samorządów sprawili się na szóstkę. Pan Mariusz Dubojski przekazał dzisiaj zarządzanie szkołą uczniowskiemu "gronu pedagogicznemu i pracownikom". Sprawili się na medal. Pod każdym względem. Takie dzieciaki to skarb.

Była kawiarenka ciasteczkowa, turnieje sportowe, plakatowisko z dniem nadejścia wiosny i oczywiście tworzenie najpiękniejszych Marzann na świecie. Był też meczyk - uczniowie kontra reszta szkoły :). Wynik zapytacie - remis, jakby inaczej. A potem podsumowanie i morderczo trudne zadania dla dorosłych. Wniosek: ten dzień był naprawdę baaaaaaaaaaaaaaardzo udany, i żeby nikogo nie pominąć - uczniowie, nauczyciele, rodzice - wszystkim dziękujemy. 


21 marca 2018r. 25 marca 2018r. 32 681 Drukuj

Bądź na bieżąco

Telefon:

  • tel. / fax (91) 561 - 09 - 12

Adres:

Szkoła Podstawowa w Reptowie
Reptowo 96 A
73 - 108 Kobylanka
w. zachodniopomorskie

2015 - 2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne

do góry