Kiermasz świateczny jest w naszej szkole organizowany od lat, w tym roku połączony został z konkursem na ozdobę lub stroik świąteczny. Konkurs ogłosiła Rada Rodziców a prace zostały przekazane kiermasz, który odbył się  13 grudnia podczas trwania spotkań z Rodzicami. Komisja miała ogromny problem z wyborem najciekawszych prac konkursowych, ponieważ wszystkie były przepiękne a ich stworzenie wymagało wiele czasu i pracy.

Wyniki konkursu na ozdobę i stroik świąteczny 2017

Grupa wiekowa: klasy „0” – III

Maja Biernacik  klasa „0” – nagroda specjalna

I MIEJSCE: Maja Erlich

II MIEJSCE: Zuzia Knap

III MIEJSCE: Wiktor Podgórski

WYRÓŻNIENIE: Jakub Szustak

------------------------------------------------------------------------------

Grupa wiekowa:  klasy IV – VII

I MIEJSCE: Dawid Borkowski

II MIEJSCE: Luiza Potrykus

III MIEJSCE: Alicja Płauszewska

WYRÓŻNIENIE: Bartosz Poper

------------------------------------------------------------------------------

Grupa wiekowa: klasy gimnazjalne

I MIEJSCE: Patryk Woźniak

II MIEJSCE:  Dominika Nowik

III MIEJSCE:  Klaudia Sałata

WYRÓŻNIENIE: Danusia Jazdowska i Dominika Zengota

Drodzy Państwo, chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim za udział w naszym kiermaszu, za zakup ozdób i stroików.

Państwa wsparcie naszej inicjatywy okazało się być ogromne a efekt ? Podczas trwania kiermaszu i przez następne dni prace kiermaszowe cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dnia 22 grudnia zamknięto stoisko.

Udało się pozyskać kwotę 1612 zł.

Kwota ta zostaje przekazana w całości na potrzeby świetlicy szkolnej.

Cieszy nas również to, że prace dzieci zagoszczą w Państwa domach podczas najbliższych świąt.

Serdecznie dziękujemy naszym "Skrzatom" za ogrom pracy i chęć pozostania po lekcjach :). Gabrysia, Danusia, Tamara i Dawid - to Oni zachęcali Państwa do zainteresowania się stoiskiem kiermaszowym.

15 grudnia 2017r. 30 grudnia 2017r. 32 5946 Drukuj