Sukces Radka w Powiatowym Konkursie Plastycznym

25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” to hasło tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży.

We wtorek 9 maja 2017r. w starostwie wyłoniono i nagrodzono zwycięzców powiatowych eliminacji: Radosław Łobodziński otrzymał WYRÓŻNIENIE.

Na konkurs wpłynęło kilkadziesiąt rysunków, przedstawiających ciężką, niebezpieczną pracę strażaków. Komisja, której zadaniem było wyłonienie prac do eliminacji wojewódzkich, nie miała łatwego zadania. Ze względu na wysoki poziom plastyczny prac i oryginalne podejście do tematu, postanowiła przyznać dodatkowe wyróżnienia.

Laureat otrzymał dyplom oraz nagrody od Starosty Iwony Wiśniewskiej oraz Komendanta Powiatowego  Państwowej Straży Pożarnej Wojciecha Siergieja.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

21 maja 2017r. 21 maja 2017r. 32 3244 Drukuj