Uczniowie klasy VIII uczestniczyli w warsztatach zawodoznawczych w Centrum Edukacji Ogrodniczej w Szczecinie. Szkoła ta posiada ofertę edukacyjną w zakresie zawodów: ogrodnik, weterynarz, architekt krajobrazu czy technolog chemiczny.

Nasi uczniowie uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych w ramach poszczególnych klas profilowanych. Było więc projektowanie i rysunek, były bardzo ciekawe doświadczenia weterynaryjne, nauka szczepienia drzewek owocowych i wreszcie obsługa sprzętu ogrodniczego i rolniczego.

Pogoda dopisała wspaniale a chętnych do prowadzenia ciągnika było bardzo wielu :). Dziękujemy za ciekawe zajęcia i nowe doświadczenia. Być może to będzie dla kogoś alternatywa do dalszego kształcenia.

dwa tygodznie temu, 2018-11-06 dwa tygodznie temu, 2018-11-06 32 95 Drukuj