loading...

Rambit ekologiczno-sportowy z okazji Światowego Dnia Ziemi.

 

W dniu 27 kwietnia odbył się Rambit ekologiczno-sportowy w Szkole Podstawowej w Kunowie. Było to jedno z wydarzeń w ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi w naszej szkole.

Uczniowie z klas IV-VI  ze szkół gminy Kobylanka mieli okazję wykazać się wiedzą na temat ochrony przyrody i środowiska oraz umiejętnościami związanymi z zasadami recyklingu.

 Konkurs obejmował część testową i zawody sportowe dla czteroosobowych zespołów  z poszczególnych szkół. Były to emocjonujące zmagania. Nikt nie odpuszczał, walczono zawzięcie  w każdej konkurencji. 

Nasza drużyna w składzie: Amelia Berent kl. 5, Karolina Berent kl. 5, Aurelia Złota kl. 5 oraz Nadia Madsen kl. 6, udowodniła, że świetnie zna zasady ochrony środowiska, gospodarki zasobami naturalnymi Ziemi oraz selektywnej zbiórki odpadów.

W części testowej Aurelia Złota i Karolina Berent zajęły II miejsce a Amelia Berent i Nadia Madsen uzyskały wyróżnienie. W zmaganiach sportowych drużyna zajęła II miejsce. Po zakończonej części konkursowej młode ekolożki wybrały się na wiosenne warsztaty przyrodnicze nad jeziorem Miedwie.

Serdeczne gratulacje dla dzielnej i zgranej drużyny!


07 maja 2018r. 07 maja 2018r. 32 1359 Drukuj

Bądź na bieżąco

Telefon:

  • tel. / fax (91) 561 - 09 - 12

Adres:

Szkoła Podstawowa w Reptowie
Reptowo 96 A
73 - 108 Kobylanka
w. zachodniopomorskie

2015 - 2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne

do góry