Ach co to był za bal....... Rada Rodziców szkoły w Reptowie była organizatorem kolejnego balu przebierańców. Goście bawili się w świetlicy wiejskiej w Reptowie. Fantastyczne przebrania i kostiumy, rewelacyjna zbawa, smaczne jedzenie i ogromne serca tych, którzy dodali coś od siebie w licytacji podczas zabawy. Całkowity dochód przeznaczony będzie na konto rady rodziców. Rodzice przystroili i uprzątnęli salę balową.

Ważną częścią balu był konkurs na najsmaczniejsze ciasto wykonane przez rodzica. Nagroda dla klasy, z której rodzic jest. A było w czym wybierać i czego smakować........ Po wielogodzinnych konsultacjach wybrano. Oto wyniki:

miejsce I - klasa 8 ( ciasto autorstwa p. Ciepluchy)

miejsce II - klasa 1 (ciasto autorstwa p. Grzankowskiej)

miejsce III - klasa 4 (ciasto autorstwa p. Tarnawskiej)

W nagrodę za pracę mamy słodkości otrzymają wszyscy uczniowie danej klasy. Dziękujemy pięknie a paniom serdecznie gratulujemy !!!!

Składamy również ogromne podziękowania wszystkim Państwu zaangażowanym w przygotowanie tegorocznego balu.

03 marca 2019r. 05 marca 2019r. 32 4047 Drukuj