Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego w tym roku obchodziliśmy wyjątkowo. To bardzo ważne święto, podczas którego podkreślamy, że język polski jest dla nas ważny i chcemy o niego dbać. W związku z tym w naszej szkole gościliśmy powieściopisarkę, panią Annę Sakowicz.

Spotkanie autorskie, które przebiegało w niesamowitej atmosferze, zostało poprzedzone rozdaniem nagród za udział w I Gminnym Konkursie Języka Polskiego „Licz się ze słowami” oraz przedstawieniem opartym na motywach baśni pt. „Leniusiołki” autorstawa pani Ani Sakowicz, która przeprowadziła jeszcze z naszymi uczniami warsztaty literacko- dziennikarskie.

Kategorie strony: Galeria | Komunikaty | "ECHO SZKOŁY" - gazetka szkolna | KOŁO JĘZYKA POLSKIEGO | Biblioteka | Fotogaleria | Fotogaleria | Fotogaleria | Slideshow |
28 lutego 2018r. 06 marca 2018r. 32 4554 Drukuj