Dnia  30 listopada 2016 r. Zespół Szkół Publicznych w Reptowie gościł uczestników konferencji dotyczącej reformy edukacji przygotowywanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. W czasie spotkania przekazano wiele istotnych  informacji oraz wyjaśniono niektóre wątpliwości i obawy związane z planowanymi zmianami w systemie edukacji.

Spotkanie prowadzili pracownicy Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty  oraz przedstawiciele Wojewody Zachodniopomorskiego.

W konferencji wzięli udział: Burmistrzowie, Wójtowie, Dyrektorzy szkół oraz osoby odpowiedzialne za oświatę z terenu powiatów stargardzkiego i pyrzyckiego.

Ogółem w konferencji wzięło udział 108 przedstawicieli oświaty.

Uczestnicy spotkania mogli również poznać warunki, w jakich uczą się i pracują uczniowie naszej szkoły.  Mieli okazję obejrzeć halę sportową  i  tak niespotykaną w warunkach szkolnych przestronną aulę.

31 grudnia 2016r. 31 grudnia 2016r. 32 2701 Drukuj