Akcja Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia jest wielkim szkolnym wydarzeniem. Najpierw są przygotowania, podczas których dzieci przypominają sobie tabliczkę mnożenia w trakcie zabaw: „Hasło dnia”, „Marmur” oraz „Matematyczne spacery”. Potem jest już 1 października, czyli sprawdzenie „tabliczkowej wiedzy” podczas egzaminów. Nauczyciel może przeprowadzić akcję w klasie, szkole i w mieście.

Dzieci stają się egzaminatorami i sprawdzają znajomość tabliczki mnożenia starszych kolegów oraz dorosłych. Wszystkie materiały niezbędne do przeprowadzenia akcji w klasie i szkole są darmowe i można je pobrać na stronie internetowej po rejestracji szkoły.

Nasze trzeciaki pracowały z Kartami Grabowskiego. Super nauka przez zabawę :)

04 października 2021r. 04 października 2021r. 32 1211 Drukuj