Niezmiernia nam miło poinformować, że Malwina Szczęsna, uczennica klasy 6 Szkoły Podstawowej drugi rok z rzędu uzyskała tytuł LAUREATA wojewódzkiego konkursu języka niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego.

Równo rok temu informowaliśmy o wysokim wyniki Malwiny, która uzyskała tytuł Laureata i życzyliśmy Jej dalszych sukcesów. Malwina pod opieką Pani Judyty Piwko intensywnie przygotowywała się do kolejnych etapów konkursu wojewódzkiego żeby ponownie w marcu 2017 roku uzyskać najwyższy tytuł LAUREATA w tym ważnym konkursie. Tytuł Laureata pozwala na zwolnienie z części językowej egzaminów zewnętrznych i niezmiernie pomaga w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych, tym bardziej jesteśmy dumni z wyniku.

Gratulujemy Malwinie i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach! Trzymamy kciuki na kolejny rok :)

20 marca 2017r. 20 marca 2017r. 30 1932 Drukuj