Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym  z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. Trudno się temu dziwić skoro w tym dniu w szkołach organizowane są  konkursy  i zabawy oraz dostaje się  kilogramy słodyczy.

• W naszej szkole słodyczy też nie zabrakło. Były lody i inne słodkości od Rady Rodziców.
  • Był super kolorowy worek pełen łakoci dla każdego dziecka w szkole i przedszkolu. To dzięki uprzejmości pani Zofii Dąbkowskiej i Sołectwa Reptowo.
  • Były owoce, ciasta, pieczeni babeczek, zapiekanki i piknik "pod drzewem rzecz jasna". Tam właśnie smakuje najlepiej :)
  • Był ruch i zabawa na powietrzu, mecze i swobodniej na placu zabaw. Chwila na siłowni też miała miejsce - to pomiędzy lodami a babeczką z czekoladą :).
  • Było ognisko z kiełbaskami w klasie "0", wielka chmura baniek mydlanych oraz spacer w siodle. To dzięki uprzejmości pani Magdaleny Kwiatkowskiej i rodziców z oddziału przedszkolnego.
  • Były bransoletki z kwiatów, rysowanie kredąi malowanie na folii.
  • Był dłuuuuugi spacer nad jezioro Miedwie a tam leżakowanie i inne atrakcje.
  • Była też kolorowa tablica do zdjęć, wystarczyło swoją buzię umieścić i już :)
  • Były plakaty, gwar, śmiech i wielkie zmęczenie. Jak wiadomo, zabawa też męczy :)

A OTO FILMIK :))

Wszystkim naszym dobrym duszom, rodzicom i tym którzy wsparli swoją uprzejmością ten dzień - Dziękujemy.

Naszym dzieciaczkom życzymy wszystkiego co najlepsze :).

01 czerwca 2021r. 01 czerwca 2021r. 32 2097 Drukuj