dodano: 2018-03-21 15:11:46 edycja: 2018-03-25 19:49:25 autor: 32 odsłon: 1691

Pierwszy Dzień Wiosny.... :)

Tak się bawią uczniowie w naszej szkole !. 21 marca to dla wielu Dzień Wagarowicza, ale nie u nas. W naszej szkole nie uciekamy z lekcji a wolimy wspólną zabawę.

Plan był prosty: dobry humor, organizacja, rywalizacja i wspólna zabawa. Pogoda sprawiła się sama - dzięki temu mogliśmy poszaleć na placu zabaw i przekąsić kiełbaskę przy ognisku. Ogrom pracy i wielkie podziękowania dla naszych uczniów. Członkowie samorządów sprawili się na szóstkę. Pan Mariusz Dubojski przekazał dzisiaj zarządzanie szkołą uczniowskiemu "gronu pedagogicznemu i pracownikom". Sprawili się na medal. Pod każdym względem. Takie dzieciaki to skarb.

21 marca 2018r. 25 marca 2018r. 32 1691